Mūsų įmonė parduoda tokias prekes kaip:

Maišus, konteinerius, dėžes ir lipnias juostas.

Medicininės atliekos priklauso atliekų grupei, pagal kurią atliekos turi būti surinktos laikantis atitinkamų atsargumo priemonių, naudojant specializuotas pakuotes bei konteinerius, užtikrinančius saugumą.

„Termodinaminiai procesai“ siūlo platų pakuočių spektrą, atitinkantį aukščiausius kriterijus.

Medicininių atliekų konteineriai yra pagaminti taip, kad užkrečiamos medžiagos būtų visiškai pašalintos higieniškai ir saugiai. Siūlomi produktai atitinka visus Europos sąjungos bei Aplinkos apsaugos Ministerijos standartus. Konteinerių dėka Jūs galite saugiai atsikratyti adatų. Konteineriai yra labai patvarūs – atsparūs punkcijai ir nepralaidūs drėgmei.

UAB Termodinaminiai procesai siūlo įsigyti 30 L ir 60 L maišų ir tokių litražų konteinerius:

0,2 L , 0,7 L , 1 L , 1,5 L , 2 L , 3 L , 5 L , 10 L ir 20 L

Konteineriai

0,2 L

0,7 L

1 L

2 L

3 L

5 L

10 L

20 L

MAIŠAI

Yra vietų, kur higienos priežiūra yra ypatingai svarbi. Tai reglamentuoja Sveikatos apsaugos ministro įstatymas ir reglamentas. Todėl būtina naudoti medicininių atliekų maišus.

Maišai – kaip ir atliekų konteineriai – naudojami įvairioms atliekų rūšims įdėti. Jie yra lankstūs ir erdvūs, specialiai skirti ligoninėms, medicinos klinikoms, stomatologijos klinikoms, veterinarijos klinikoms, o ypatingai ten, kur infekcijos rizika padidėja dėl sąlyčio su infekcine medžiaga. Standartiniai medicininių atliekų maišai pagaminti iš plastiko atsparaus dilimui ir tempimui. Jie yra atsparūs drėgmei ir pažeidimams dėl sąlyčio su cheminiais veiksniais, ypač naudojant stiprius dezinfekantus.

UAB Termodinaminiai procesai taip pat parduoda aukštos kokybės didelias ir mažas dėžes bei permatomą lipnią juostą.

Garantuojame prekių kokybę ir siūlome įsigyti.